IV Niedziela Zwykła 28. 01. 2018

with Brak komentarzy

Rudołowice.

 1. Msze św. w tym tygodniu poniedziałek, środa o 700 pozostałe dni o 1600.
 2. Jutro nowenna do świętego Michała Archanioła.
 3. We czwartek o 1515 adoracja Najśw. Sakramentu, odpowiedzialna róża pani Heleny Gołąb.
 4. W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, jest to Dzień Życia Konsekrowanego, modlimy się i wspieramy ofiarą zakony kontemplacyjne, składka przeznaczona na ten cel. Msze św. o 800 i 1600, poświęcenie gromnic na obydwu mszach św. Na mszy o 1600 wręczenie dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. książeczek. Ks. arcybiskup Adam Szal udzielił dyspensy na ten dzień.
 5. Po mszy św. Stowarzyszenie Miłośników Historii i Tradycji Rudołowic zaprasza na śpiewanie kolęd i pastorałek do Domu Ludowego w Rudołowicach.
 6. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca, prosimy korzystać ze spowiedzi codziennie przed mszą św. W piątek odwiedzimy chorych, na Mokrej od 900, Słomianka, Roźwienica                       i Rudołowice.
 7. W sobotę wspomnienie św. Błażeja poświęcenie jabłek.
 8. Dziękuję panom Andrzejowi Trojanowskiemu i Markowi Socha i ich pracownikom za dokończenie pracy przy ogrzewaniu kościoła.
 9. Dziękuję bardzo serdecznie za wykonaną pracę przy wycince drzew na cmentarzu, za wykorzystany sprzęt, pilarki, za ciągnik panu Tomaszowi Dańczura, wszystkim za ogromne zaangażowanie, to co miało być zrobione w dwa dni zostało zrobione w jeden dzień. Bóg zapłać. Proszę na sobotę na godzinę 800 parafian od 51 do 100.
 10. Dziękuję także za sprzątanie świątyni i ofiarę na fundusz dekoracyjny, proszę na sobotę również na godzinę 800 następnych parafian: Elżbieta Nakonieczna, Henryk Fugiel, Bogusława Maciewicz, Lesław Biegus, Roman Drzymała, Tadeusz Zygmunt, Lucyna Kurpiel, Wiesław Guziak, Grażyna Czyż, Zofia Kamińska oraz lektorów i ministrantów do rozbiórki dekoracji świątecznej.
 11. Intencje.

 

 

Bystrowice

 1. Msze św. w tym tygodniu wtorek o 1500, piątek o 1530, sobota o 1500.
 2. W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, jest to Dzień Życia Konsekrowanego, modlimy się i wspieramy ofiarą zakony kontemplacyjne, składka przeznaczona na ten cel, poświęcenie gromnic św. Na mszy o 1600 w Rudołowicach wręczenie dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. książeczek. Ks. arcybiskup Adam Szal udzielił dyspensy na ten dzień.
 3. W piątek po mszy św. o 1600 Stowarzyszenie Miłośników Historii i Tradycji Rudołowic zaprasza na śpiewanie kolęd i pastorałek do Domu Ludowego w Rudołowicach.
 4. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 5. W sobotę wspomnienie św. Błażeja poświęcenie jabłek.
 6. Dziękuję za sprzątanie kościoła
 7. Intencje.

 

 

Roźwienica.

 1. Msze św. w tym tygodniu we czwartek i sobotę o 1530 w piątek o 1700.
 2. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 3. W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, jest to Dzień Życia Konsekrowanego, modlimy się i wspieramy ofiarą zakony kontemplacyjne, składka przeznaczona na ten cel, poświęcenie gromnic św. Na mszy o 1600 w Rudołowicach wręczenie dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. książeczek. Ks. arcybiskup Adam Szal udzielił dyspensy na ten dzień.
 4. W piątek po mszy św. o 1600 po mszy św. Stowarzyszenie Miłośników Historii i Tradycji Rudołowic zaprasza na śpiewanie kolęd i pastorałek do Domu Ludowego w Rudołowicach.
 5. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 6. W piątek odwiedzimy chorych, na Mokrej od 900, Słomianka, Roźwienica i Rudołowice.
 7. W sobotę wspomnienie św. Błażeja poświęcenie jabłek.
 8. Dziękuję za ofiarę na porządkowanie i dekoracje kościoła, prosimy następnych.
 9. Intencje.