Ogłoszenia rocznica poświęcenia kościoła 29. 10. 2017

with Brak komentarzy

1. Msze św. w tym tygodniu o poniedziałek i wtorek o 1700, połączone z nabożeństwami różańcowymi. Czwartek o 700 i 1700, piątek, sobota o 1700  połączone z modlitwą za zmarłych.                                                                                                                                                       

2. We wtorek spotkanie liturgiczno – formacyjne dla LSO. Obecność  obowiązkowa, początek o 1700.                                                                                                                                                  

3. We środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o 730, 1130, 1400 połączona z procesją na cmentarz i modlitwą za zmarłych. Jak w innych latach w Ur. Wszystkich Świętych zostanie zmieniony ruch koło cmentarza. Proszę parkować tylko na parkingu koło cmentarza i nowym przykościelnym, nie parkować wzdłuż drogi, aby nie utrudniać ruchu. Po południu proszę nie parkować na drodze dojazdowej do kościoła, żeby umożliwić przejście procesji, można będzie parkować przy wjeździe po prawej stronie. Proszę stosować się do  poleceń strażaków, którzy będą kierować  ruchem.      

4. W uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu  zostanie przeprowadzona Kwesta na ratowanie zabytkowych nagrobków oraz przy kościele dla potrzebujących dzieci.                                       

5. We czwartek Dzień Zaduszny Msze św. o 700 i 1700z modlitwą za zamarłych polecanych w wypominkach.                                                                                                                            

6. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca, spowiedź codziennie przed Mszą św.                                                                                                                                               

7. We czwartek spotkanie liturgiczno – formacyjne dla członków i sympatyków RAM, początek   o 1630 Adoracją Najświętszego Sakramentu . Odpowiedzialna róża p. Elżbiety Kędzior.                                                                                                                                                                  

8. W piątek odwiedzimy chorych: Mokra o 900, Roźwienica 915, Rudołowice około 1030.

9. Dziękuję za ofiarę na prace przy cmentarzu. Bóg zapłać ofiarodawcom i zbierającym.

 1. Dziękuję także z prace wykonane przy parkingu w Rudołowicach: Bogdanowi Babisiowi, Mariuszowi Lisowi za materiał, sprzęt i prace przy parkingu

w Rudołowicach, gminie za użyczenie koparki, p. Robertowi Chmurze za wykonanie obrzeży i p. Tomaszowi Skrzyńskiemu za pomoc przy tej pracy. Bóg zapłać.

 1. Dziękuję za sprzątanie świątyni, ofiarę na fundusz dekoracyjny, p. Janowi Hukowi za wymianę żarówek oraz p. Joannie za dekorację kwiatową. Proszę na sobotę na 900 następne rodziny: Antoni Sabat, Jan Gilarski, Beata Jędrych, Marek Kopeć, Marian Korneluk, Barbara Wojdyło.
 2. Składka w przyszłą niedzielę na potrzeby archidiecezji
 3. Intencje.

 

Bystrowice

 1. Msze św. w tym tygodniu poniedziałek o 1600, środa o 900, czwartek, piątek, sobota o 1530 połączone z modlitwą za zmarłych polecanych w wypominkach, niedziela o 900.
 2. We środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o 900, oraz w Rudołowicach   o 1400 połączona z procesją na cmentarz i modlitwą za zmarłych. Jak w innych latach w Ur. Wszystkich Świętych zostanie zmieniony ruch koło cmentarza. Proszę parkować tylko na parkingu koło cmentarza i nowym przykościelnym, nie parkować wzdłuż drogi, aby nie utrudniać ruchu. Po południu proszę nie parkować na drodze dojazdowej do kościoła, żeby umożliwić przejście procesji, można będzie parkować przy wjeździe po prawej stronie. Proszę stosować się do  poleceń strażaków, którzy będą kierować  ruchem.                                                                                                                    
 3. W uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu w zostanie przeprowadzona kwesta na ratowanie zabytkowych nagrobków oraz przy kościele w Bystrowicach dla potrzebujących dzieci. 
 4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca, spowiedź codziennie przed Mszą św.                                                                                                                                               
 5. We czwartek  w Rudołowicach spotkanie liturgiczno – formacyjne dla członków i sympatyków RAM, początek   o 1630 Adoracją Najświętszego Sakramentu . Dziękuję także z prace wykonane przy parkingu w Rudołowicach: Bogdanowi Babisiowi, Mariuszowi Lisowi za materiał, sprzęt i prace przy parkingu w Rudołowicach, gminie za użyczenie koparki, p. Robertowi Chmurze za wykonanie obrzeży i p. Tomaszowi Skrzyńskiemu za pomoc przy tej pracy. Bóg zapłać.                                                
 6. Składka w przyszłą niedzielę na potrzeby archidiecezji.
 7. Dziękuję za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatową.
 8. Intencje.

Roźwienica

 1. Msze św. w tym tygodniu wtorek o 1600, środa o 1015, czwartek, piątek, sobota o 1700 połączone z modlitwą za zmarłych polecanych w wypominkach, niedziela o 1015.
 2. We środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o 1015, oraz w Rudołowicach o 1400 połączona z procesją na cmentarz i modlitwą za zmarłych. Jak w innych latach w Ur. Wszystkich Świętych zostanie zmieniony ruch koło cmentarza. Proszę parkować tylko na parkingu koło cmentarza i nowym przykościelnym, nie parkować wzdłuż drogi, aby nie utrudniać ruchu. Po południu proszę nie parkować na drodze dojazdowej do kościoła, żeby umożliwić przejście procesji, można będzie parkować przy wjeździe po prawej stronie. Proszę stosować się do  poleceń strażaków, którzy będą kierować  ruchem.                                                                                                                    
 3. W uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu zostanie przeprowadzona kwesta na ratowanie zabytkowych nagrobków oraz przy kościele w Roźwienicy dla potrzebujących dzieci. 
 4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca, spowiedź przed Mszą św.                                                                                                                                               
 5. We czwartek  w Rudołowicach spotkanie liturgiczno – formacyjne dla członków i sympatyków RAM, początek   o 1630 Adoracją Najświętszego Sakramentu .                                                                        
 6. W piątek odwiedzimy chorych: Mokra o 900, Roźwienica 915, Rudołowice około 1030.
 7. Dziękuję za ofiarę na prace przy cmentarzu. Bóg zapłać ofiarodawcom i zbierającym.
 8. Dziękuję także z prace wykonane przy parkingu w Rudołowicach: Bogdanowi Babisiowi, Mariuszowi Lisowi za materiał, sprzęt i prace przy parkingu w Rudołowicach, gminie za użyczenie koparki, p. Robertowi Chmurze za wykonanie obrzeży i p. Tomaszowi Skrzyńskiemu za pomoc przy tej pracy. Bóg zapłać.   
 9. Składka w przyszłą niedzielę na potrzeby archidiecezji.                                                                       
 10. Dziękuję za ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła, prosimy następnych.                                               
 11. Intencje.