Ogłoszenia XXI Niedziela Zwykła

with Brak komentarzy

Ogłoszenia duszpasterskie XXI Niedziela Zwykła 27 sierpnia 2017 r.

 1. Msze św. w tym tygodniu: poniedziałek o 700, środa o 2100, pozostałe dni o 1800
 2. We wtorek nowenna za przyczyną św. Michała Archanioła, zachęcamy do liczniejszego udziału.
 3. We środę w naszej parafii całodzienna adoracja, początek o godzinie 800, zakończenie o 2100 Apelem Jasnogórskim i Mszą św., prosimy na Apel przynieść świece. Prosimy także o zapoznanie z godzinami adoracji i o sumienne jej potraktowanie adoracji.
 4. W tym tygodniu I piątek miesiąca, prosimy o wcześniejsze korzystanie z sakramentu spowiedzi. W piątek odwiedzimy chorych: Mokra 900, Słomianka następnie Roźwienica i Rudołowice ok 930
 5. Zachęcamy młodzież i dzieci o skorzystanie z sakramentu spowiedzi by w przyjmując Komunię św. podziękować za bezpieczne wakacje i prosić o Boże błog. w nowym roku szkolnym, który rozpocznie się w poniedziałek 4 września.
 6. 6. Dzisiaj po mszy św.  zbiórka do puszek na pomoc dla poszkodowanych w wyniku nawałnic, które przeszły w ostatnim czasie nad Polską.
 7. Dziękuję ofiarodawcom i strażakom za zebranie i załadunek makulatury.
 8. Za tydzień na porannej mszy zmiana tajemnic różańcowych i jest to także niedziela adoracyjna, która przygotuje nas do Aktu Poświęcenia Niepokalanemu Sercu Maryi parafii i rodzin, który odbędzie się 8 września.
 9. Dziękuję prace ziemne przy plebani, za użyczenie koparki, pomoc przy koszeniu trawy, za sprzątanie kościoła i ofiarę na fundusz dekoracyjny. W sobotę proszę na godz. 900 następne rodziny: Kazimiera Leśniowska, Jadwiga Moskal, Stanisław Kud, Marek Drzymała, Piotr Krzyżanowski, Maria Gil, Krzysztof Rogus, a także parafian od numeru od 171 – 220 oraz wszystkich radnych z rady kościelnej i parafialnej. Proszę zabrać sprzęt ogrodniczy, grabki, łopaty.
 10. Intencje.

 

Bystrowice.

 1. Msze św. w tym tygodniu: we środę o 1800, piątek o 1700, niedziela o 900
 2. We wtorek w Rudołowicach nowenna za przyczyną św. Michała Archanioła, zachęcamy do liczniejszego udziału. godz. 1800 msza św. i nowenna.
 3. We środę w naszej parafii całodzienna adoracja. Tutaj w Bystrowicach początek o godzinie 1000, zakończenie o 1800 mszą św. Prosimy także o zapoznanie z godzinami adoracji i o sumienne potraktowanie adoracji.
 4. W tym tygodniu I piątek miesiąca, prosimy o wcześniejsze korzystanie z sakramentu spowiedzi.
 5. Zachęcamy młodzież i dzieci o skorzystanie z sakramentu spowiedzi by w przyjmując Komunię św. podziękować za bezpieczne wakacje i prosić o Boże błog. w nowym roku szkolnym, który rozpocznie się w poniedziałek 4 września.
 6. 6. Dzisiaj po mszy św.  zbiórka do puszek na pomoc dla poszkodowanych w wyniku nawałnic, które przeszły w ostatnim czasie nad Polską.
 7. Dziękuję ofiarodawcom i strażakom za zebranie i transport makulatury.
 8. Za tydzień po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych i jest to także niedziela adoracyjna, która przygotuje nas do Aktu Poświęcenia Niepokalanemu Sercu Maryi parafii i rodzin, który odbędzie się 8 września.
 9. Dziękuję za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatową.
 10. Intencje.

Roźwienica

 

 1. Msze św. w tym tygodniu: we środę o 1700, piątek o 1830, niedziela o 1015
 2. We wtorek w Rudołowicach nowenna za przyczyną św. Michała Archanioła, zachęcamy do liczniejszego udziału, godz. 1800 msza św. i nowenna.
 3. We środę w naszej parafii całodzienna adoracja. Tutaj w Roźwienicy początek o godzinie 900, zakończenie o 1700 mszą św. Prosimy także o zapoznanie z godzinami adoracji i o sumienne potraktowanie adoracji.
 4. W tym tygodniu I piątek miesiąca, prosimy o wcześniejsze korzystanie z sakramentu spowiedzi.
 5. Zachęcamy młodzież i dzieci o skorzystanie z sakramentu spowiedzi by w przyjmując Komunię św. podziękować za bezpieczne wakacje i prosić o Boże błog. w nowym roku szkolnym, który rozpocznie się w poniedziałek 4 września.
 6. 6. Dzisiaj po mszy św.  zbiórka do puszek na pomoc dla poszkodowanych w wyniku nawałnic, które przeszły w ostatnim czasie nad Polską.
 7. Dziękuję ofiarodawcom i strażakom za zebranie i transport makulatury.
 8. Za tydzień po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych i jest to także niedziela adoracyjna, która przygotuje nas do Aktu Poświęcenia Niepokalanemu Sercu Maryi parafii i rodzin, który odbędzie się 8 września.
 9. Dziękujemy za ofiarę na sprzątanie świątyni i kwiaty, prosimy następnych.
 10. Intencje.