V Niedziela Wielkanocna

with Brak komentarzy
 1. Msze św. w tym tygodniu o1800 połączone z nabożeństwami majowymi, zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach, by uczcić Matę Bożą.
 2. We wtorek święto św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski.
 3. We wtorek po mszy św. spotkanie Rady Duszpasterskiej na plebanii.
 4. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Jakub Józef Olszański zam. w Jodłówce i Monika Magdalena Świtalska zam. w Rudołowicach zap. I.
 5. Biały tydzień dla dzieci komunijnych.
 6. Dziękuję bardzo serdecznie:

– rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za przygotowanie kościoła i obejścia do uroczystości I Komunii św., dekoracje kwiatowe; dziękuję za ornat i wieszaki na ornaty (dla trzech kościołów);

– pani katechetce za formacyjne przygotowanie dzieci do pełnego uczestnictwa we Mszy św. oraz za czuwanie nad przebiegiem dzisiejszej uroczystości

– panu organiście i pani Katarzynie za oprawę muzyczną dzisiejszej uroczystości

– ministrantom za uroczystą asystę

– grupie sprzątających parafian za wczorajsze sprzątanie i ofiarę na fundusz dekoracyjny.

Proszę na sobotę na godz. 900 następujące osoby: Jarosław Kud, Jerzy Łanda, Stanisław Podpinka, Kazimierz Szałaj, Ryszard Łanda, Piotr Szczepanik, Zofia Jabłońska.

 1. Intencje.

 

Roźwienica.

 1. Msze św. połączone z nabożeństwami majowymi, zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach, by uczcić Matę Bożą. W poniedziałek, wtorek; środa, czwartek, piątek o 1700.
 2. We wtorek święto św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski.
 3. We wtorek po mszy św. o godz. 1800 w Rudołowicach spotkanie Rady Duszpasterskiej na plebanii.
 4. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Mateusz Rafał Wilk zam. w Bystrowicach i Natalia Anna Wilk zam. w Bystrowicach zap. II oraz Bartosz Dominik Dobosz zam. w Roźwienicy i Aldona Wojtyna zam. w Ubieszynie zap. I.
 5. Biały tydzień dla dzieci komunijnych.
 6. Dziękuję bardzo serdecznie rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za przygotowanie kościoła i obejścia w Rudołowicach do uroczystości I Komunii św., dekoracje kwiatowe; dziękuję za ornat i wieszaki na ornaty (dla trzech kościołów);
 7. Sprzątanie kościoła.
 8. Intencje.

 

Bystrowice

 1. Msze św. połączone z nabożeństwami majowymi, zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach, by uczcić Matę Bożą. W poniedziałek, wtorek i w sobotę o 1700.
 2. We wtorek święto św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski.
 3. We wtorek po mszy św. o godz. 1800 w Rudołowicach spotkanie Rady Duszpasterskiej na plebanii.
 4. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Mateusz Rafał Wilk zam. w Bystrowicach i Natalia Anna Wilk zam. w Bystrowicach zap. II oraz Przemysław Michał Gołąb zam. w Bystrowicach oraz Ewelina Kaciuba zam. w Kańczudze zap. I.
 5. Dziękuję bardzo serdecznie rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za przygotowanie kościoła i obejścia do uroczystości I Komunii św., dekoracje kwiatowe; dziękuję za ornat i wieszaki na ornaty (dla trzech kościołów);
 6. Intencje.