II Niedziela Wielkiego Postu

with Brak komentarzy

Ogłoszenia duszpasterskie  II Niedziela Wielkiego Postu 25. 02. 2018 r.

 1. Msze św. w tym tygodniu o 1700, natomiast w niedzielę o 730, 1130, o 1500 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, ucałowanie relikwii Krzyża Świętego i msza św. W piątek Droga Krzyżowa o 1700, po niej msza św.
 2. Dzisiaj zbiórka do puszek na misje, składka z przyszłej niedzieli na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 3. We środę Nowenna do św. Michała Archanioła.
 4. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca, prosimy korzystać ze spowiedzi codziennie przed mszą św. W piątek odwiedzimy chorych, na Mokrej od 900, Słomianka, Roźwienica                       i Rudołowice.
 5. We czwartek o 1630 adoracja Najśw. Sakramentu, odpowiedzialna róża pani Elżbiety Kędzior. We czwartek spotkanie formacyjne dla członków Ruchu Apostolstwa Młodzieży. Zapraszamy również sympatyków. Początek o 1630.
 6. W piątek spotkanie formacyjne dla 7 klasy szk. podst. w ramach przygotowania do bierzmowania, proszę zabrać indeksy, obecność obowiązkowa. Początek o godz. 1700.
 7. W przyszłą niedzielę rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne i potrwają do wtorku (6 marca), prosimy o liczniejszy udział w tych ćwiczeniach duchownych. W przyszłą niedzielę na porannej mszy zmiana tajemnic różańcowych.
 8. Ogłoszenie WNK Przemyśl oraz pani dyrektor…
 9. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za ofiarę na fundusz dekoracyjny. Proszę na sobotę na godz. 900 następnych parafian: Jan Kędzior, Katarzyna Osiadły, Sebastian Sas, Czesław Kurpiel, Julian Kurpiel, Marian Buksa.
 10. Intencje.

 

Bystrowice

 1. Msze święte w tym tygodniu: wtorek, czwartek, piątek o 1600.
 2. Dzisiaj zbiórka do puszek na misje, składka z przyszłej niedzieli na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 3. We środę w Rudołowicach Nowenna do św. Michała Archanioła, początek o 1700.
 4. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca, prosimy o korzystanie ze spowiedzi wcześniej.
 5. We czwartek w Rudołowicach spotkanie formacyjne dla członków Ruchu Apostolstwa Młodzieży. Zapraszamy również sympatyków. Początek o 1630.
 6. W piątek w Rudołowicach spotkanie formacyjne dla 7 klasy szk. podst. w ramach przygotowania do bierzmowania, proszę zabrać indeksy, obecność obowiązkowa. Początek o godz. 1700.
 7. W przyszłą niedzielę rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne i potrwają do wtorku (6 marca), prosimy o liczniejszy udział w tych ćwiczeniach duchownych. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
 8. Ogłoszenie WNK Przemyśl oraz pani dyrektor…
 9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, odśnieżanie i prosimy następnych.
 10. Intencje.

 

 

Roźwienica

 1. Msze święte w tym tygodniu w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek o i sobotę o 1630, w piątek o 1730.
 2. Dzisiaj zbiórka do puszek na misje, składka z przyszłej niedzieli na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 3. We środę w Rudołowicach Nowenna do św. Michała Archanioła, początek o 1700.
 4. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca, prosimy o korzystanie ze spowiedzi wcześniej.
 5. We czwartek w Rudołowicach spotkanie formacyjne dla członków Ruchu Apostolstwa Młodzieży. Zapraszamy również sympatyków. Początek o 1630.
 6. W piątek w Rudołowicach spotkanie formacyjne dla 7 klasy szk. podst. w ramach przygotowania do bierzmowania, proszę zabrać indeksy, obecność obowiązkowa. Początek o godz. 1700.
 7. W przyszłą niedzielę rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne i potrwają do wtorku (6 marca), prosimy o liczniejszy udział w tych ćwiczeniach duchownych. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
 8. Ogłoszenie WNK Przemyśl oraz pani dyrektor…
 9. Dziękujemy za ofiarę na porządkowanie i dekoracje kościoła i prosimy następnych.
 10. Intencje.