Ogłoszenia parafialne XX Niedziela Zwykła 20. 08. 2017

with Brak komentarzy

 

 

 1. Msze św. w tym tygodniu: poniedziałek i wtorek 700, pozostałe dni o 1800
 2. We czwartek święto Bartłomieja Apostoła, a w sobotę Uroczystość M B Częstochowskiej odpust w Rokietnicy.
 3. W nawiązaniu do apelu biskupów i akcji prowadzonej prze CARITAS, w niedzielę, 27 sierpnia br. w Archidiecezji Przemyskiej odbędzie się  zbiórka do puszek na pomoc dla poszkodowanych w wyniku nawałnic, które przeszły w ostatnim czasie nad Polską.
 4. W przyszłą niedzielę wyruszy parafialna piesza pielgrzymka do Jodłówki na odpust M B Pocieszenia suma o godz. 1130. Wyjście pielgrzymki z Rudołowic o 545 spod kościoła, można jeszcze dokonać zapisu, zapraszam serdecznie.
 5. We środę lub we czwartek wieczorem zostanie przeprowadzona zbiórka makulatury, pieniądze ze sprzedaży zostanie przekazana na budowę studni w Afryce…
 6. Dzisiaj, bądź w niektórych rejonach w tygodniu zostanie przeprowadzona zbiórka pieniężna na prace przy parafii. Proszę o życzliwe przyjęcie i zabezpieczenie psów wolnobiegających. Natomiast rozliczenie z panem sołtysem proszę zrobić w tygodniu, gdyż dzisiaj będzie nas reprezentował na dożynkach w Chorzowie.
 7. Proszę się zapoznać z godzinami adoracji Najśw. Sakramentu, która odbędzie się w naszej parafii we środę 30 sierpnia. Tutaj w Rudołowicach od 800 – 2100 zakończona Apelem Jasnogórskim i mszą św.
 8. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na fundusz dekoracyjny. W sobotę proszę na godz. 900 następne rodziny: Eugeniusz Gilarski, Jan Zaprzała, Maria Bajda, Andrzej Zygmunt, Emil Rogus, Stanisław Rogus, Tadeusz Zaprzała.
 9. Intencje.

 

Bystrowice.

 1. We czwartek święto Bartłomieja Apostoła, a w sobotę Uroczystość M B Częstochowskiej odpust w Rokietnicy.
 2. W nawiązaniu do apelu biskupów i akcji prowadzonej prze CARITAS , w niedzielę, 27 sierpnia br. w Archidiecezji Przemyskiej odbędzie się  zbiórka do puszek na pomoc dla poszkodowanych w wyniku nawałnic, które przeszły w ostatnim czasie nad Polską.
 3. W przyszłą niedzielę wyruszy parafialna piesza pielgrzymka do Jodłówki na odpust M B Pocieszenia suma o godz. 1130. Wyjście pielgrzymki z Rudołowic o 545 spod kościoła, można jeszcze dokonać zapisu, zapraszam serdecznie.
 4. We środę lub we czwartek wieczorem zostanie przeprowadzona zbiórka makulatury, pieniądze ze sprzedaży zostanie przekazana na budowę studni w Afryce…
 5. W tym tygodniu zostanie przeprowadzona zbiórka pieniężna przeznaczona na wyrównanie za wykonanie dachu na plebanii.
 6. Proszę się zapoznać z godzinami adoracji Najśw. Sakramentu, która odbędzie się w naszej parafii we środę 30 sierpnia. Tutaj w Bystrowicach od 1000 – 1800 zakończona Mszą św.
 7. Intencje.

 

 

 

Roźwienica

 1. We czwartek święto Bartłomieja Apostoła, a w sobotę Uroczystość M B Częstochowskiej odpust w Rokietnicy.
 2. W nawiązaniu do apelu biskupów i akcji prowadzonej prze CARITAS , w niedzielę, 27 sierpnia br. w Archidiecezji Przemyskiej odbędzie się  zbiórka do puszek na pomoc dla poszkodowanych w wyniku nawałnic, które przeszły w ostatnim czasie nad Polską.
 3. W przyszłą niedzielę wyruszy parafialna piesza pielgrzymka do Jodłówki na odpust M B Pocieszenia suma o godz. 1130. Wyjście pielgrzymki z Rudołowic o 545 spod kościoła, można jeszcze dokonać zapisu, zapraszam serdecznie.
 4. We środę lub we czwartek wieczorem zostanie przeprowadzona zbiórka makulatury, pieniądze ze sprzedaży zostanie przekazana na budowę studni w Afryce…
 5. W tym tygodniu zostanie przeprowadzona zbiórka pieniężna przeznaczona na wyrównanie za wykonanie dachu na plebanii.
 6. Proszę się zapoznać z godzinami adoracji Najśw. Sakramentu, która odbędzie się w naszej parafii we środę 30 sierpnia. Tutaj w Roźwienicy od 900 – 1700 zakończona Mszą św.
 7. Dziękuję serdecznie panu Arturowi Michałowskiemu za wykonanie tablicy ogłoszeń, Bóg zapłać.
 8. Dziękujemy za ofiarę na sprzątanie świątyni i kwiaty, prosimy następnych.
 9. Intencje.